Tag: Podziękowania na chrzest

Eleganckie wzory podziękowań dla gości z okazji chrztu

Eleganckie wzory podziękowań dla gości z okazji chrztu

Troszcząc się o każdy detal organizacji chrztu świętego własnego potomka, należałoby spojrzeć na nasze podziękowania dla gości. Symbol gołębia lub też serca nienagannie wpisze się w charakter uroczystości, a pieczołowite wykonanie daje pełne przekonanie, że podarunek spodoba się bliskim.

To właśnie dzięki temu że upominek może być personalizowany m.in. imieniem dziecka, staje się jeszcze bardziej szczególny. Co znacznie więcej, mamy tu do czynienia nie jedynie z drewnianą pamiątką, ale również ozdobą pełniącą użyteczną rolę magnesu na lodówkę. Continue reading „Eleganckie wzory podziękowań dla gości z okazji chrztu”

Szeroki wybór wyjątkowych podziękowań dla gości

Szeroki wybór wyjątkowych podziękowań dla gości

Przygotowania do chrzcin to sporo spraw, które wypada odpowiednio uprzednio uregulować. Zadbaliście już o wszystkie formalności oraz poczęstunek dla rodziny? Innowacyjnym, jednakże bardzo przyjemnym trendem jest wręczanie gościom wyjątkowych podziękowań. Mamy zaszczyt zaprezentować podziękowania dla gości na chrzest w formie magnesu. Ten drobiazg to personalizowany magnes, na którym możemy nanieść imię dziecka, dokładną datę chrztu oraz odpowiednie podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość.

Gorąco zapraszamy już dziś do wybrania wzoru oraz złożenia zamówienia. Do każdego magnesu dodajemy gratis dekoracyjną kopertę, która uprości wręczanie gościom tego przyjemnego podziękowania. Continue reading „Szeroki wybór wyjątkowych podziękowań dla gości”