Kategoria: Zaproszenia na chrzest

Ciekawe wzory, tanich zaproszeń dla gości – chrzest i nie tylko

Ciekawe wzory, tanich zaproszeń dla gości – chrzest i nie tylko

Mocno rekomendujemy zaproszenia na chrzciny, które są innowacyjne i posiadają interesujący motyw motyli. Dzięki temu zaproszenie wprowadza gości w niesamowity klimat znaczącego wydarzenia, którym są chrzciny.

Te ręcznie wykonane zaproszenia na chrzest są nie tylko ładne oraz markowe, ale także wybitnie dobrej jakości. Ich wygląd jest zadowalający, a do tego opisuje modne wzory. Ich image zachęca do zajrzenia do wnętrza. Atrakcyjna cena obejmuje personalizację i kopertę. Continue reading „Ciekawe wzory, tanich zaproszeń dla gości – chrzest i nie tylko”

Eleganckie zaproszenia dla gości z okazji chrzcin – tanio

Eleganckie zaproszenia dla gości z okazji chrzcin – tanio

Jeżeli poszukujesz innowacyjnych, jednak jednocześnie gustownych zaproszeń na chrzest – nasze propozycje w stylu retro z całą pewnością przypadną Ci do gustu. Spersonalizowane zaproszenia zawierają przyciągające oraz unikalne elementy. Może to być kreatywny tekst lub ewentualnie motyw serca stworzonego na drzewie, a też ekologiczny papier.

Stylizowane na vintage zaproszenia na chrzciny są doskonałym dopełnieniem. Są one bardzo detalicznie wykonywane, a po zleceniu umieszczane są w kopertach jako gotowe do posłania. Continue reading „Eleganckie zaproszenia dla gości z okazji chrzcin – tanio”

Zaproszenia dla gości na chrzciny w stylu boho – wzory

Zaproszenia dla gości na chrzciny w stylu boho – wzory

Chrzciny to ważna dla wszystkich krewnych okazja. Już na etapie zapraszania gości wolno spowodować ażeby uroczystość kojarzyła się właściwie niebywale. Pozwolą na to personalizowane zaproszenia na chrzest – komponowane cierpliwie z wysokiej jakości materiałów.

Każdy ich szczegół został pomyślany tak, żeby zapewniać harmonijny układ – miły dla oka i czytelny jednocześnie. Do wyboru jest, aż 5 projektów, jakie otoczone są kwiatami. Taka estetyczna i ekskluzywna kompozycja stanowi perfekcyjną pamiątkę. Continue reading „Zaproszenia dla gości na chrzciny w stylu boho – wzory”

Organizacja chrzcin – ręcznie wykonane zaproszenia

Organizacja chrzcin – ręcznie wykonane zaproszenia

Możliwe jest wręczenie gościom banalnych zaproszeń na chrzciny, jednak czy nada to wyjątkowości temu dniu? Wybierz elegancki projekt, który sprawi, że goście już na początku poczują, że impreza jest wyjątkowa!

Oferowane zaproszenia na chrzest są tworzone ręcznie wedle tradycji, a równolegle posiadają współczesny wygląd. Personalizacja oraz szansa dodania wstążki czy motywu wózka zapewniają, że zaproszenie jest konstruowane oczywiście dla Twojego dziecka. Continue reading „Organizacja chrzcin – ręcznie wykonane zaproszenia”

Personalizowane zaproszenia dla gości – chrzest i nie tylko

Personalizowane zaproszenia dla gości – chrzest i nie tylko

Dobierając zaproszenia na chrzest należałoby postawić na te, które nie jedynie przekażą wszystkie istotne wiadomości wezwanym gościom, jednak również będą tworzyć przyjemną dla oka pamiątkę tej imprezy. Piękne zaproszenie na chrzciny z kopertą, które chcemy zaprezentować są oczywiście takim projektem. W pełni spersonalizowane, gotowe do wręczenia stanowią wyśmienity wybór dla każdego zapracowanego rodzica.

To bardzo uroczy wzór – wstążka w wybranym kolorze, okalająca motyw odcisku małych stópek wygląda zjawiskowo oraz jednoznacznie wskazuje na temat wydarzenia. Continue reading „Personalizowane zaproszenia dla gości – chrzest i nie tylko”