Kategoria: Podziękowania dla gości

Boho podziękowania dla gości na komunię – różne wzory

Boho podziękowania dla gości na komunię – różne wzory

Od zaproszeń po podziękowania – w dniu Pierwszej Komunii Świętej wszystko musi być bez zarzutu dopieszczone. Gdy wyszukujesz żadnego pomysłu na upominek dla gości – nasze podziękowania wykonanie w drewnie oraz kształcie gołębic lub też serc to dobra opcja.

Nawiązują one do symboliki Ducha Świętego, a dzięki możliwości personalizacji będą trwałą pamiątką na długi czas. Pilnujemy ich wykonania, dbając o każdy szczegół. Należałoby też zwrócić szczególną uwagę na fakt, że każde jedno podziękowanie na komunię jest wzbogacone o magnes – to właśnie dzięki temu będzie również przydatnym gadżetem. Continue reading „Boho podziękowania dla gości na komunię – różne wzory”

Polski sklep z podziękowaniami urodzinowymi – wzory

Polski sklep z podziękowaniami urodzinowymi – wzory

Liczne wzory, piękne kształty, dokładne wykonanie, pełna personalizacja – na to wszystko można być przygotowanym decydując się na nasze podziękowania dla gości z okazji roczku. Gdy maluszek świętuje swoje pierwsze urodziny, należałoby skorzystać z okazji oraz podziękować bliskim w gustowny sposób.

Proponowana przez nas interesująca dekoracja to też praktyczny upominek. Każdy jeden drewniany gołąbek czy też serce ma z tyłu umiejscowiony magnes, to właśnie dzięki któremu można go umieścić np. na lodówce. To sprawia, że nasza propozycja jest jeszcze bardziej spektakularna. Continue reading „Polski sklep z podziękowaniami urodzinowymi – wzory”

Eleganckie wzory podziękowań dla gości z okazji chrztu

Eleganckie wzory podziękowań dla gości z okazji chrztu

Troszcząc się o każdy detal organizacji chrztu świętego własnego potomka, należałoby spojrzeć na nasze podziękowania dla gości. Symbol gołębia lub też serca nienagannie wpisze się w charakter uroczystości, a pieczołowite wykonanie daje pełne przekonanie, że podarunek spodoba się bliskim.

To właśnie dzięki temu że upominek może być personalizowany m.in. imieniem dziecka, staje się jeszcze bardziej szczególny. Co znacznie więcej, mamy tu do czynienia nie jedynie z drewnianą pamiątką, ale również ozdobą pełniącą użyteczną rolę magnesu na lodówkę. Continue reading „Eleganckie wzory podziękowań dla gości z okazji chrztu”

Ślubne podziękowania dla gości – oferta sklepu – tanio

Ślubne podziękowania dla gości – oferta sklepu – tanio

Mamy do zaoferowania podziękowania dla gości ślubnych – w kształcie serca bądź gołębia do wyboru. Mocno troszczymy się, by powiedziały „dziękuję” w zgrabny sposób, dbamy o jakość wykonania. Możliwość personalizacji i indywidualnego wyboru grafiki uczyni, iż będą unikatowe oraz bezbłędnie dostosowane do motywu wesela.

Umieszczony z tyłu każdej pamiątki magnes to akcesoryjny atut, który zezwala wykorzystać ozdobę też w praktyce. Warto zamówić sobie o jedną więcej sztukę, żeby posiadać również tak przygotowaną pamiątkę dla siebie. Continue reading „Ślubne podziękowania dla gości – oferta sklepu – tanio”

Grawerowane serduszka jako podziękowania dla gości na roczek

Grawerowane serduszka jako podziękowania dla gości na roczek

Pierwsze urodziny dziecka to wybitnie znaczący dzień, który żąda imprezy oraz celebry w gronie rodziny i bliskich. Jako rodzicie, z pewnością pragniecie, żeby wszystko się udało oraz by każdy przyjemnie wspominał ten dzień. Możemy w tym pomóc, oferując skromny podarek – podziękowania dla gości na roczek / urodziny w formie magnesu z personalizowanym tekstem.

Personalizowane magnesy w formie podziękowania dla gości to konkretny upominek, który pełni rolę pamiątki z tego rewelacyjnego dnia. Zadbaliśmy również o to, żeby rodzice byli w stanie w sposób stylowy wręczać upominki gościom – do każdego magnesu dodajemy za darmo dekoracyjną kopertę. Continue reading „Grawerowane serduszka jako podziękowania dla gości na roczek”

Szeroki wybór wyjątkowych podziękowań dla gości

Szeroki wybór wyjątkowych podziękowań dla gości

Przygotowania do chrzcin to sporo spraw, które wypada odpowiednio uprzednio uregulować. Zadbaliście już o wszystkie formalności oraz poczęstunek dla rodziny? Innowacyjnym, jednakże bardzo przyjemnym trendem jest wręczanie gościom wyjątkowych podziękowań. Mamy zaszczyt zaprezentować podziękowania dla gości na chrzest w formie magnesu. Ten drobiazg to personalizowany magnes, na którym możemy nanieść imię dziecka, dokładną datę chrztu oraz odpowiednie podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość.

Gorąco zapraszamy już dziś do wybrania wzoru oraz złożenia zamówienia. Do każdego magnesu dodajemy gratis dekoracyjną kopertę, która uprości wręczanie gościom tego przyjemnego podziękowania. Continue reading „Szeroki wybór wyjątkowych podziękowań dla gości”

Tanie i ładne podziękowania dla gości weselnych

Tanie i ładne podziękowania dla gości weselnych

Jakakolwiek para młoda pragnie, by ich wesele było udane oraz pamiętane w samych zaletach. Organizujecie wesele bądź też już jesteście na etapie załatwiania spraw organizacyjnych powiązanych z przyjęciem? Nie zapomnijcie o drobnych, aczkolwiek nadzwyczaj zgrabnych i przyjemnych gestach w kierunku rodziny i znajomych, którzy przybędą na Waszą uroczystość. Oto podziękowania dla gości na ślub / wesele w formie magnesu o kształcie serca. Personalizowane magnesy to fenomenalny sposób, żeby podziękować rodzinie za przybycie oraz uświetnienie swoją obecnością tak istotnego dla Was dnia.

Oferujemy sprzedaż magnesów w kształcie serca, które równocześnie stanowią perfekcyjną pamiątkę dla gości. Bezpłatnie do każdej sztuki dodajemy dekoracyjną kopertę. Continue reading „Tanie i ładne podziękowania dla gości weselnych”

Ręcznie robione podziękowania dla gości na komunię – magnesy

Ręcznie robione podziękowania dla gości na komunię – magnesy

Komunia Święta to ważne obrzędy kościelne, które naznaczone są wieloma wzniosłymi momentami. To także okazja, by spotkać się z familią i razem, przy posiłku, celebrować szczęśliwy dzień przyjęcia komunii. To też możliwość, żeby wręczyć podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu o kształcie serca. Mamy okazję zaprezentować nowość – personalizowany upominek w formie magnesu, na jaki możemy nanieść Państwa dane i sentencję dziękującą gościom.

Każdy magnes to najwyższa jakość produktu, do którego dodajemy darmowo ozdobną kopertę. Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia! Continue reading „Ręcznie robione podziękowania dla gości na komunię – magnesy”